بسم الله الرحمن الرحیم  

 

 


(تاریخ ویرایش و تکمله مقاله؛       

  24 آبان 1394)


مقدمه -
       
چندی پیش که مشغول بررسی مرورگر این وبلاگ بودم اتفاقاً متوجه شدم در طی این 4 سال یکی از صفحات پربازدید این وبسایت همین صفحه با عنوان رمز گشائی عدد 666 می باشد.   
از آنجائیکه در زمان نگارش این مطلب خیلی گذرا و سریع به موضوع آن پرداخته شده بود لذا تصمیم گرفتم - باتوجه به کنجکاوی فراوانی که نسبت به این مطلب(رمز و راز عدد 666) وجود دارد - یک شرح و توضیح تکمیلی برای آن بنویسم.        


666
  عددی الهی یا شیطانی !؟ -          
بزرگواران! هرآنچه که در این جهان خلقت و عالم آفرینش موجود است، سرمنشاء الهی دارد و مایملک و جزو متعلقات حضرت حقتعالی می باشد. اما بنا به دلایلی که توضیح آن در این سلسله مقالات مفصلاً عرض شده است، شیطان رجیم بعضی موارد و مسائل را فعلاً منتصب به خود دانسته و عوام را بواسطه آنها می فریبد.           

در حقیقت مالک اصلی خداست         این امانت چند روزی بهر ماست

در یک مثال بسیار ساده: شما خودتان فرض کنید که شماره پلاک اتومبیل، شماره تلفن، پلاک منزل و و و و...جزو مواردی هستند که  شخصی بوده و برای هرکسی انحصاری می باشند در حالیکه ما یقین داریم که سیستم شمارش متعلق به خداوند تعالی و طراحی شده توسط خود اوست :
"...و خداوند به هرآنچه نزد آنهاست احاطه دارد و همه چیز را به عدد شمارش کرده است." آیه 28 سوره جن       


666
تاریخ ظهور شیطان! –        
اگرچه در غرب و درباور عامه از مسیحیان عدد 666 را شماره تماس ابلیس فرض می نمایند و یا به باور مذهبیون از آنها(برطبق آیات انجیل و مکاشفات یوحنای حواری) عدد 666 را عدد جانور(ابلیس) یا عدد وحش خطاب می کنند، اما ما باید بدانیم که واقعیت ماجرا و حقیقت راز این عدد فراتر از این سخنان بوده و حکایت معمای آن روایت دیگریست!         
مهمترین نکته که ما در مورد 666 باید بدانیم اینست که آن یک عدد نیست بلکه یک تاریخ است؛

که در گاه شمار و تقویم شیطانی - و در نزد انجمن های مخفی و پیروان خاص شیطان - بعنوان روز و تاریخ ظهور او شناخته می شود و برابر با روز 6 ژوئن 2012 تقویم میلادی(مسیحی) می باشد.                 
روز 6 ژوئن 2012 برای سپاه باطل و جمیع پیروان شیطان یک تاریخ منحصر به فرد و روزی بزرگ به حساب می آمد و اهمیتش به این دلیل بود که در این روز یک رویداد نجومی خاص موسوم به ترانزیت(یا عبور سیاره زهره از مقابل زمین)رخ می داد.این رویداد شگرف و کم نظیر در هر قرن تنها 2بار پیاپی و به فاصله 8 سال از یکدیگر اتفاق می افتد.اما شکوه و عظمت این تاریخ ( 2012/6/6) برای یاوران و پیروان شیطان صرفاً به دلیل این رویداد نجومی نبود بلکه علت آن این بود که آنها معتقد بودند که در جریان این رخداد نجومی هنگامیکه سایه سیاره زهره بروی زمین می افتد اربابشان ابلیس ملعون از سیاره زهره به زمین مراجعت و بازگشت می نماید!   
به همین علت در طی قرن بیستم در خصوص 2 موضوع وابسته به این رویداد، تبلیغات پنهانی بیشمار و اشارات فراوانی در لابلای موضوعات تاریخی، فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و غیره، به چشم می خورد؛     

1- روز وقوع این رویداد یعنی 6 ژوئن .             

2- ساعت آغاز این رویداد به وقت بین المللی  PM10:09:42    

توضیح تکمیلی را در این آدرس ببینید:

    (ساعت ده و نه دقیقه !)
http://venustransit.persianblog.ir/post/5

 

حضور و غیاب شیطان! -
اما در ادامه این ماجرا، ما برای این که بتوانیم  کاملاً عدد 666 را رمز گشائی کرده و به راز این عدد ظاهراً شیطانی پی ببریم لازم است که به 2 سوال اساسی پاسخ دهیم:   

سوال اول –   
2012/6/6 چگونه به 6/6/6 (یا همان 666) تعبیر و تفسیر می گردد!؟ 
گفتیم که پیروان شیطان و یاران او از دیرباز بر این باور بودند که در ابتدای قرن 21 ، ارباب آنها به همراه تمامی درباریان و نزدیکانش برای برپائی ارکان سلطنتش بر روی زمین، به این سیاره مراجعت خواهد نمود.
این پروژه انتقال قوای شیطانی به سیاره زمین در آخرالزمان که به منظور تشکیل پادشاهی شیطان و همچنین نبرد نهائی میان سپاه حق و باطل انجام می شد،در نزد پیروان ابلیس به  Gods Return(بازگشت خدایان) موسوم بود و عملیات اجرائی آن در سه مرحله صورت می گرفت :   
فاز اول – 11 سپتامبر 2001 (ورود پیش قراولان سپاه شیطان)  
فاز دوم – 8 ژوئن 2004 (ورود فرزندان شیطان یا کابینه او)       
فاز سوم – 6 ژوئن 2012 (ورود خود شیطان)   

توضیحات تکمیلی را در این پست ها می توانید مشاهده کنید:   

(خون و دیتا)http://venustransit.persianblog.ir/post/89/  

(مقدمات ظهور کفر)http://apocalypto.persianblog.ir/post/30      

(دروازه ستاره ای و گشایش ابعاد)http://venustransit.persianblog.ir/post/17/     

(دستیاران شیطان)http://venustransit.persianblog.ir/post/12                

(منطقه ظهور شیطان)http://venustransit.persianblog.ir/post/3

هنگامیکه فاز اول و دوم این پروژه انتقال انجام شد و ریکاوری لازم صورت گرفت و این مداخله جویان بواسطه هم پیمانان و کارگزاران ابلیس برروی زمین مستقر شدند، در یکی از اولین اقداماتشان، همین تقویم شیطانی را تدوین نمودند.
آنها در این گاه شمار ابداعی، سال  2006  تقویم مسیحی را، برابر با سال صفر در تقویم شیطانی فرض نمودند و بدین ترتیب  1/1/ 2006  در تقویم آنها به  0/1/1  تغییر پیدا نمود.

(محمدرضا پهلوی، شاه سابق ایران نیز در سال 1354 مشابه یک چنین کاری را انجام داده بود.او با تعویض مبدا تاریخ از هجری شمسی به شاهنشاهی، سال 1355 خورشیدی را به سال 2535 شاهنشاهی تغییر داد:       

http://www.ir-psri.com/Show.php?Page=ViewArticle&ArticleID=181

در بیست و چهارم اسفند 1354، هم زمان با سالروز تولد رضا شاه، اعلام شد که تاریخ رسمی کشور تغییر کرده و تاریخ هجری شمسی تبدیل به تاریخ شاهنشاهی شده است. روزنامه‌ها نوشتند که از ابتدای سال 1355 شمسی به‌ کارگیری این تاریخ اجباری است بدین معنی که به جای 1355 شمسی باید 2535 شاهنشاهی نوشته شود؛ نوزدانی که در این سال به دنیا بیایند تاریخ تولدشان 2535 شاهنشاهی و کسانی که در این سال بمیرند، سال مرگ‌شان 2535 شاهنشاهی است...!)       

به هرحال پس از تدوین این تقویم، آنها روز مقدس(6 ژوئن) را رسماً بعنوان سرآغاز پادشاهی شیطان (ِDevil Kingdom) درنظر گرفتند.        
بدین ترتیب تاریخ 2006/6/6 (ششم ژوئن سال 2006) بعنوان روز تشکیل دولت موقت آنها پیش از ورود شخص ابلیس درنظر گرفته شد که در تقویم خودشان برابربا 0/6/6 فرض می گردید.  
بنابرین 6 سال پس از تدوین و تنظیم این گاه شمار شیطانی، روز دخول خود ابلیس لعنت الله علیهدر تاریخ 2012/6/6،برابر بود با تاریخ 6/6/6 در تقویم شیطانی آنها.

پانوشت -     
در تاریخ 2012/6/7 یعنی دقیقاً 30 ساعت پس از ترانزیت 6 ژوئن  -تاریخی که برای ورود ابلیس به زمین در نظر گرفته شده بود- درخشش عظیم برون جوی و نوری فوق العاده برفراز منطقه خاورمیانه و بخش وسیعی از غرب قاره آسیا و همچنین آسیای مرکزی مشاهده شد.این پدیده در واقع همان مرحله دخول شیطان به زمین بود که به دلیل لو رفتن تاریخ آن،با تاخیر انجام شد!

توضیح تکمیلی را در این آدرس ببینید:  

(شلیک به هدف نا معلوم)      http://venustransit.persianblog.ir/post13

  

سوال دوم -    
شیاطین و قوای اهریمنی ابلیس تا پیش از انتقال به زمین در ابتدای قرن 21 ،در کجا سکونت داشتند!؟         
"...شیطان و قبیله اش از مکانی شما را می بینند که شما نمی توانید آنها را ببینید." آیه 27 سوره اعراف    
همانگونه که در این سلسله مقالات مفصلاً توضیح داده شد و کاملاً به موضوع آن اشاره شده است – باتوجه به اقرار صریح خود شیطان پرستان – این مکان سیاره زهره است.    
اما پرسشی که همواره از سوی منتقدین با آن مواجه بوده ایم این است که برروی سطح سیاره زهره تا کنون علائمی از حیات مشاهده نشده و یا اینکه درجه حرارت و فشار روی سطح سیاره آنچنان زیاد است که بی شباهت به جهنم نیست، پس چگونه ممکن است که آنجا محل سکنای شیاطین باشد!؟        
در رفع این ابهام و پاسخ به آن باید به چند نکته بسیار مهم اشاره نمائیم؛ 

اول اینکه ما نباید شرایط زیستی انسانها را با گونه های "بیگانه" و ناشناخته مقایسه نمائیم چراکه شاید شرایط حیات برای آنها بسیار متفاوت و متنوع باشد. شاید طبیعت خلقت شیاطین با شرایط اقلیمی سیاره زهره سازگار است...ما به خوبی می دانیم که برروی زمین جانوارانی هستند که اصطلاحاً به آنها دو زیست می گویند، چراکه شرایط  زندگی در آب و خشکی را توامان دارا می باشند! 

دوم اینکه سیاره زهره از "استتار مرکب" استفاده می کند! سراسر سیاره با ابرهائی ضخیم به قطر 70 کیلومتر احاطه شده و همچنین یک رخ این سیاره همانند نیمه پنهان کره ماه  همواره از ما پوشیده است، یعنی اینکه اگر زمانی هم این ابرهای ضخیم از بین بروند و سطح سیاره زهره قابل روئیت شود بازهم آنسوی این سیاره هرگز قابل روئیت نیست.

سوم اینکه قسمتی از سیاره زهره هست که حتی برای حیات سازگار با شرایط مشابه انسانی نیز مناسب است؛ داخل ابرهائی که  این سیاره را احاطه کرده اند!        
درون این توده ابرها که درحال گردش به دور سیاره هستند، فشار اتمسفری کاهش یافته و میانگین درجه حرارت به منفی 15 درجه سانتی گراد می رسد.حال اگر توانائی قوم شیاطین تا اندازه ای بوده باشد که توانسته باشند سازه هائی معلق را درون این ابرها بنا کنند، به شرایط زیستی مشابه نیز دست یافته اند!!!       

در خاطرم هست که در گذشته نه چندان دور – شاید حدود 3 تا 4 سال قبل – یکی از مقامات بلندپایه کانادائی(شاید وزیر دفاع این کشور) ادعا کرده بود که موجودات غیر ارگانیکی در میان جامعه انسانی درحال زندگانی هستند که شما به هیچ وجه نمی توانید آنها را از سایر انسانها تشخیص دهید!
تنها راه شناسائی این موجودات پیگیری ریشه،سوابق و اطلاعات هویتی آنهاست که مشخص شود آیا وجود آنها بعنوان یک انسان دارای شجره در جائی به ثبت رسیده است یا خیر!!!    

به هرحال ما حتی اگر خود شیاطین را هم نبینیم و نشناسیم قدرمسلم اثر منفی و زیانبار افعال و اعمال شیطانی را بیش از هر زمان دیگر هم اینک در میان جامعه بشری می بینیم و احساس می کنیم. و نهایتاً اینکه اگر موجودی صاحب شر همچون شیطان وجود نمی داشت، هرگز در کلام الهی به پناهنده شدن به خدایتعالی از شر او و همراهانش تاکید و سفارش نمی شد!

666 روی بار کد کالاها -

این علامت ها، بارکد یا "شناسنامه تجاری - بین المللی" یک کالا می باشند.اگر دقت کنید سه ستون دوخطی در اول ،وسط و انتهای بارکد قرار دارد که از سایر خطوط کمی بلندتر است.این سه ستون دو خطی بلند،کد معرفه این علامت های تجاری است که بر روی تمامی کالاهای تجاری بین المللی حک شده است.یک ماشین بارکد خوان از طریق این کد معرفه می تواند اطلاعات تجاری مربوط به یک کالا را بخواند.

این کد معرفه در زیر ماشین بارکدخوان 666 خوانده می شود.


و امروز در تمام دنیا،یک کالای تجاری باید بارکدی هم شکل وهماهنگ با ساختار بارکد جهانی بر روی خود داشته باشد، چون در غیر اینصورت قابل صدورونقل و انتقال نخواهد بود.
رائفی پور در همایش خود، حدیثی از حضرت علی علیه السلام با این مضمون بیان می کند که؛

"در آخرالزمان کالایی مبادله نمی شود مگر آنکه علامت دجال بر روی آن حک شده باشد."

       

6666 آیه قرآن ! -       
برای بسیاری از افراد محل سوال است که چرا بنده تعداد آیات قرآن را 6666 آیه ذکر کرده ام درحالیکه تعداد آیات قرآن 6236 آیه می باشد!؟  
تعداد آیات قرآن نیز از جمله مسائلی است که مورد اختلاف نظر است. "بنابر مشهور" عنوان می شود که تعداد آیات 6666 آیه می باشد!   

منبع کامل وتوضیحات تکمیلی را را در این آدرسها ملاحضه بفرمائید؛

http://www.erfanabad.org/fa/modules/smartfaq/faq.php?faqid=173    

http://www.nooreaseman.com/forum144/thread33091.html    

http://www.porseman.org/q/show.aspx?id=132857              

رمزگشائی 666  (مقاله اصلی – تاریخ نگارش 8 خرداد 1390) 
نویسنده: یوناس خداجو - 1390/03/08

. 666 تاریخ ظهور ابلیس. 

سوالی که ممکن است بارها از خودمان پرسیده باشیم احتمالاً اینست :

این عدد (  666) چیست و چه معنی و مفهومی دارد؟

و شاید بیشتر پاسخ ها نیز در همین حد باشد که   666 عدد شیطان است. و احتمالا پاسخهایی در همین حدود و نه چیزی بیش از آن.اما اگر بخواهیم برای پاسخ گویی مناسب به ذهن کنجکاومان جوابی درخور و شایسته پیدا کنیم، باید بگوییم که:

666 در حقیقت یک تاریخ است. یعنی 6/6/6   .

با گفتن این مطلب ممکن است که ذهن ها بی اختیار متوجه تاریخ  "ششم ژوئن سال 2006" بشود، اما باید گفت که منظور از 666 تاریخ 2006/6/6 نیست، اگرچه با آن تاریخ بی ارتباط هم نیست!

یکی از دوستان که در آمریکا ساکن است،می گفت: 

 " شیطان پرستان روز ششم ژوئن سال 2006 (6/ 6/ 2006)  مراسم ویژه ای برگزار کردند که همراه با جشن و شادمانی و پایکوبی بود و حتی اخبار آن نیز از بعضی شبکه های خبری در آمریکا پخش شد! آنها این روز را بعنوان روز آغاز سلطنت شیطان جشن گرفته بودند! "

اما همانطور که عرض کردم این 666 نمی بایست که تاریخ اصلی باشد، به دلیل اینکه از تاریخ 6 / 6 /2006 میلادی منشعب شده است.درحالیکه تاریخ 666 اصلی که منتسب به شیطان است قاعدتاً نمی تواند با یک تاریخ عیسوی-مذهبی (منظور همان تاریخ میلادیست) مرتبط باشد.

اما چگونه می توانیم از 666 فرعی (یعنی 6/6/2006) به 666 اصلی که تاریخی منتسب و مربوط به شیطان است، برسیم؟ 

 باید بطور خلاصه عرض کنم که پاسخ این چنین است:

اگر ما 6/6/2006 ( 666 فرعی) را طبق گفته شیطان پرستان روز آغاز حکومت و سلطنت شیطان در نظر بگیریم،بنابراین سال 2006 سال آغاز سلطنت شیطان بوده و مطابق تقویم او سال صفر فرض شده است و بنابراین سال 2012 سال ششم حکومت شیطان خواهد شد.

پس به این ترتیب تاریخ ششم ژوئن سال 2012 میلادی یعنی 6/ 6/ 2012 خواهد شد : 

                                                 6           6           6

            یعنی :  "سال ششم سلطنت شیطان  /    روز ششم    /     ماه ششم"

و همانگونه که ملاحظه می کنید این 666 تاریخی است منحصر به فرد که کاملاً از تاریخ میلادی مجزاست.(عنایت داشته باشید که این تاریخ دقیقاً Transitسال 2012 یا همان روز عبور زهره از برابر زمین خواهد بود .(پس در حقیقت در روز عبور یا Transit ( یعنی ششم ژوئن 2012 ) نه تنها ستاره پنج پر بر روی مدار زهره کامل می شود، بلکه عدد 666 نیز بعنوان یک تاریخ، کاملاً معنا و مفهوم پیدا می کند.

در حاشیه 666 –

همانگونه که می دانیم شیطان تا "یوم المعلوم" وعده و مهلتی از خداوند گرفت.پس او می باید در اتمام مهلتش برای ذبح فرود آید و در دسترس باشد تا حکم خدا در موردش اجرا گردد! اما از آنجا که شیطان تا لحضه آخر نیز در پی حقه بازی و فریفتن بشر است،از این آخرین فرصت خود نیز برای ساختن فریب و بازیچه ای دیگر استفاده کرد.

 به این ترتیب که :

 او با توجه به اطلاع و آگاهی ازلی که از زمان اتمام مهلت خود داشته،عدد666 را که یک تاریخ من درآوردی(بخوانید شیطان درآوردی)است بعنوان یک عدد رمزی و نمادین معرفی نمود. این عدد که در حقیقت بعنوان رمز ظهور شیطان نیز محسوب می گردد،روز ترانزیت ثانوی یا همان 2012/6/6 (ششم ژوئن دوهزارودوازده) میلادی است!

 اما چگونگی استخراج این تاریخ (666) –

شیطان از هزاران سال قبل(از زمان خلقت انسان)می دانسته است که 2000سال پس از میلاد مسیح باید برای مرگ آماده باشد،پس او از یک سو در بسیاری از فرهنگهای باستانی اینچنین سمپاشی می کند که : جهان، 2000 سال پس از میلاد مسیح نابود خواهد شد! (چون من نباشم می خواهم دنیا نباشد!!!)
و از سوی دیگر به شکلی که در زیر توضیح خواهم داد، عدد 666 را بعنوان تاریخ ظهور خود رمزگذاری می نماید:

                   تقویم شیطانی              تقویم میلادی               عنوان مناسبت

066 (روزشش/ماه شش/سال صفر)      2006/6/6 میلادی    (روز آغاز سلطنت ابلیس به زعم خودش و یارانش)  
‏166 (روزشش/ماه شش/سال یک)        2007/6/6 میلادی                                (اولین سالگرد)     ‏
266 (روزشش/ماه شش/سال دو)         2008/6/6 میلادی                              (دومین سالگرد)
366 (روزشش/ماه شش/سال سه)       2009/6/6  میلادی                             (سومین سالگرد)    
466 (روزشش/ماه شش/سال چهار)     2010/6/6  میلادی                            (چهارمین سالگرد)    
566 (روزشش/ماه شش/سال پنج)       2011/6/6  میلادی                             (پنجمین سالگرد)    
666(روزشش/ماه شش/سال شش)     2012/6/6  میلادی   (ششمین سالگرد/روز ظهور/آخرین ترانزیت قرن 21) 

اما به قول علی رائفی پور همواره خداوند متعال برای آن ملعون پاسخ دندان شکنی (به قول خود رائفی پور تودهنی) داشته است.

همانگونه که وقتی آن ملعون 72 پله قدرت را بعنوان یک نماد شیطانی علم می کند،خداوند 72 شهید کربلا را علم می کند!

او مثلاً 12 الهه آسمانی (آئین میترائیسم) معرفی می کند،خداوند 12 امام روشنگر معرفی می کند!

او ستاره پنج پر می سازد، خداوند پنج تن آل عبا می سازد!

او  "ونوس رزت ترسیم" می کند، خداوند "سحابی رزت" ترسیم می کند!    

او رمز 666 را بعنوان معجزه خود بیان می کند، خداوند 6666 آیه قرآن را همچون پتک محکمی بر فرقش می کوبد که معجزه این است نه آن بازیچه ها که تو به دنبال آن هستی!
و حالا ما به آن ملعون می گوئیم که:
ما رمز معجزه تو را یافتیم، حالا تو اگر می توانی برو و رمز 6666 آیه قرآن را پیدا کن!