دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم

قدرت شیاطین و توانائی ابلیس - دجال.

تا جهان بود از سر آدم فراز                            کس نبود از راز دانش بی نیاز

مردمان بخرد اندر هر زمان                             راز دانش را به هر گونه زبان

گردکردند و گرامی داشتند                            تا به سنگ اندر همی بنگاشتند

دانش اندر دل چراغ روشن است              و از همه بد برتن تو جوشن است(رودکی)

حتماً می دانید که دین عزیز ما اسلام تاکید فراوانی برعلم آموزی دارد. همچنان که در حدیث داریم: "زگهواره تا گور دانش بجوی!" یا آن روایت که اشاره دارد: پیامبر صلوات الله علیه به مسجد وارد می شوند و دو گروه را می بینند که یکی مشغول عبادت است و دیگری مشغول تحصیل علم است، پس به گروهی می پیوندند که مشغول کسب علم بودند.یا حدیث مشهور دیگری که امام معصوم می فرماید: "یک ساعت اندیشیدن از هفتاد سال عبادت بهتر است!". براستی چرا تحصیل علم و دانش و کسب آگاهی اینقدر موردسفارش است و در دین ما بدان تاکیدشده است؟

شاید یکی از دلایلش این با شد که:  آگاهی و دانش انسانها سبب می شود که هرشیاد و نیرنگ بازی نتواند به راحتی آنها را بفریبد!

شیطان ملعون و یارانش هماره برای گمراه کردن دو دسته از انسانها بیش از سایرین به رنج و زحمت می افتند و آن دو گروه "مومنین دانشمند" و "دانشمندان با ایمان هستند".بنابرین آن ملعون همواره درتلاش است تا دستکم دانشمند را از ایمان و مومن را از علم به دور نگه دارد!

برای همین است که نوع آدمی غالباً تا چهار کلمه می آموزد و به قولی دانشمند!  می شود دیگر خجالت میکشد که مثلاً نماز بخواند و از دین و خدا صحبت کند!!!  از این طرف هم مومن و مقدس را اگر برایش از علم و دانش سخن بگوئی یا می گوید این حرفهای قلمبه و سلمبه چیست که میزنی؟ یا می گوید: داری کفر می گوئی زود استغفارکن و دهانت را آب بکش!

شاید به همین دلیل است که همواره "گالیله ها" ازدین بیزارند و "اسقف ها" از علم!

یکی از برگهای برنده ابلیس-دجال برای گمراهی نوع انسانها درآخرالزمان همین است!

انسان آخرالزمان اگر بواسطه تحصیل دانش و کسب علم نتواند به توانائی و قدرت خالق خود پی ببرد و آن رابشناسد،آنگاه زمانیکه فتنه    ابلیس-دجال علنی شود،در برابر شعبده بازیهای آن ملعون کم آورده و در نتیجه یا از فرط حیرت غالب تهی می کند و یا معاذالله به او ایمان می آورد!

اگر در ناکجاآبادی از این دنیا،انسانهائی باشند که از وجود اتومبیلی به عظمت و زیبائی "مرسدس بنز" بی خبر باشند،آنگاه آنها را با یک سه چرخه هم می توان فریب داد!

حال شاید بپرسید که:

مگر شیاطین و در راس آنها ابلیس ملعون چه دانش و توانائی (به ظاهر) حیرت آوری دارند (یاداشته اند) که ممکن است برای انسانها خطرناک بوده و آنهارا به گمراهی بیفکند؟

باید گفت که: اولاً برای شعبده هائی که ابلیس-دجال در آخرالزمان به نمایش می گذارد، روایات و احادیث بسیاری آورده شده که در کتب مذهبی موجود است و بنده دراینجا بدآنها اشاره نمی کنم چون از حوصله بحث ما خارج است.اما درخصوص توانائی علمی و قدرت ابلیس-دجال و طایفه شیاطین مختصری را جهت اطلاع و آگاهی،عنوان می نمایم.

اولاً باید دانست که چون شیاطین از عنصر خاک بی بهره اند،پس به طور ذاتی،نیروی جاذبه برآنها بی اثر یا کم اثراست.(درآفرینش جنیان -که شیاطین نیز از همان گروه هستند- ازعناصر ثلاثه آب،باد و آتش استفاده شده،درحالیکه در آفرینش انسانها از عناصر اربعه آب،باد،خاک و آتش استفاده شده است)آنها به دلیل همین موهبت ذاتی که از آن برخوردارند(یعنی عدم تاثیرپذیری ازقوه جاذبه)قادر به گریزاز محدوده زمین و خارج از اتمسفر آن می باشند!قادر به نفوذ به درون اجسام و حتی اعماق زمین می باشند!آنها به شکل برق آسا ازسویی به سوی دیگر زمین جابجا می شوند!و چون نسبت به قوانین میدان گرانش بی تاثیرند به کندی پیر می شوند و از عمرهای طولانی برخوردارند!(لازم به توضیح است که عامل پیری و کهولت انسانها به سبب گردش وضعی و گردش انتقالی زمین است که هردو گردش به دلیل متابعت از قوانین میدان گرانش است)

حتی در تفاسیری از آیات قرآن اینگونه به نظرمی آید که گویا شیاطین تا پیش از زمان پیامبراسلام صلی الله و علیه و آله،برای شنیدن وحی از آسمانهای هفتگانه بالارفته و استراق سمع می کرده اند که این موضوع با بعثت پیامبرصلی الله و علیه و آله به پایان آمده و درهای آسمانهای هفتگانه را بروی آنها می بندند.البته آنچه که به نظر می آید،اگرچه درهای آسمانهای هفتگانه به روی آنها بسته شده است ولی آنها تامدتها همچنان درمنظومه شمسی و فضای اطراف آن جولان می داده اند!

اما سوال اینجاست که : شیاطین چه آثاری برجای گذاشته اند و یابهتر بگوییم مگر از چه قدرت و توانی برخوردارند که ممکن است بشر ناآگاه در مواجه باآنها دچار گمراهی و سرگشتگی شود؟

باید عرض کنم که این مطلب سنگینی است که  پیش از بیان آن ابتدا :

" از شر هر شیطان گمراه کننده ای به خدای متعال پناه می برم"

و پس از آن بدین گونه سخن آغاز می کنم:

شما حتماً می دانید که بشر با صرف میلیاردها دلار هزینه،اگرچه مصنوعاتی را نظیر تلسکوپهای فضائی،ماهواره ها و سفینه های بدون سرنشین به نقاط مختلفی از منظومه خورشیدی رهسپار کرده است،اما او تاکنون تنها توانسته است به کره ماه سفرکرده و پرچمی را درآنجا برافرازد!که تازه همین سفر هم از سوی برخی منتقدین غیرممکن قلمداد شده و آنرا دروغ می شمارند و حقیقتش برای آنها همچنان در      هاله ای از ابهام است!

اما نکته تکان دهنده ای که دراینجا وجود دارد این است که به نظر می رسد توان و قدرت شیاطین درحدی است که،نه تنها هزاران سال است در سراسر منظومه خورشیدی در رفت و آمدند،بلکه خساراتی را نیز به این مجموعه وارد نموده اند!

بسیاری از منتقدان بنده حقیر،در همین نقطه جلوی مرا می گیرند و می گویند که این امر غیرممکن است به این علت که :

" اگرچه شیاطین جن باهمه قدرتی که دارند و می توانند حتی به آسمانها صعودکنند،اما هرگز نمی توانند در نظام هستی مداخله کنند زیرا خداوند اجازه این عمل را از آنان سلب کرده است!"

اجازه بدهید که با ذکر یک مثال پاسخ شما را بدهم:

ببینید عزیزان،در هنگامیکه یک کارخانه اتومبیل سازی در حال تولید محصول است،اگر کسی وارد کارخانه شود و در روند تولید محصول اخلال ایجاد نماید،بدیهیست که آن کار یک مداخله محسوب شده و مطمئناً با توجه به کنترل شدیدی که در یک کارخانه اتومبیل سازی اعمال می شود هرگز کسی توانائی انجام چنین کاری را نخواهد داشت.اما زمانیکه کمپانی محصولات خود را به بازار عرضه کرد،اگر کسی این محصولات را چه درداخل نمایشگاه و چه در خیابان مورد آسیب قراردهد،آیا به نظر شما اینهم مداخله به حساب می آید!!؟

در ضمن خداوند حکیم در قرآن در ارتباط با شیاطین می فرماید: "...کسانیکه مالک مرگ،زندگی و رستاخیز نیستند و خود مخلوقند و نمی توانند چیزی را بیآ فرینند..."  اما درجائی نفرموده است که : آنها آسیب و خسارت نیز نمی توانند وارد نمایند!!!

البته ناگفته نماند که به خواست و اراده الهی،قدرت و توانائی آنها در آسیب رساندن و صدمه زدن محدود است.چون اگر غیر از این بود - با توجه به شرارت ذاتی که از آن برخوردارند-  مسلم بدانید که تاکنون منظومه شمسی را به بادفنا داده بودند!

همانگونه که توانائی بشر نیز در خسارت زدن به سیاره زمین محدود است و این نیز از لطف و مرحمت الهیست.چرا که اگر جز این بود انسانها نیز زمین را تاکنون نابود کرده بودند! مسلماً همه ما می دانیم که نمی توان ادعا کرد :

"بشر تاکنون هیچ خسارتی به زمین نزده است!"

 چرا که تنها 29 میلیون کیلومتر مربع شکاف لایه ازن خود دلیل ردیست بر این مدعا! بشر به خواست و اراده الهی تنها توان نابود کردن خانه خویشتن (کره زمین) را ندارد والا خسارت تا آنجا که می توانسته زده و خواهد زد!!!

ما همین ادعا را در مورد شیاطین و منظومه شمسی داریم:مامی گوئیم که آنها توان نابودی این مجموعه رانداشته و ندارند،ولی به نظر می آید که قبلاً به این مجموعه خسارات و لطماتی را وارد نموده اند!

و اینک پرسش اصلی ما مطرح می گردد:

شیاطین چه آسیبهائی به منظومه شمسی وارد کرده اند و چه گواهی بر این مدعا وجود دارد؟

اجازه بدهید توضیح این مطلب را نیز با ذکر یک مثال آغاز نمایم:

ما می دانیم که کارخانه مرسدس بنزآلمان یکی ازبرترین تولید کنندگان اتومبیل در جهان است.ومسلماً کارخانه ایست که منظم،بادقت و صدالبته بی عیب و نقص تولید می کند.فرضاً شما هرگز ندیده اید که یک مدل اتومبیل از میان تولیدات این کارخانه چرخهایش روی سقف باشد و برعکس بچرخد!!! یا اینکه مثلاً امسال این کارخانه بیاید و چند تکه آهن پاره،مقداری الیاف،فیبر و پارچه و چهارقطعه رینگ و لاستیک در معرض دید عموم قراردهد و سپس بگوید: با عرض پوزش از همگان این مدل سال 2011 ماست!!!!!

آیا به نظر شما یک چنین چیزی عجیب و مضحک نیست؟ اصلاً چنین چیزی امکان پذیرست؟ آیا امکان دارد که مرسدس بنز آلمان،آن غول صنعت اتومبیل سازی در جهان بیاید و چنین کاری را انجام دهد؟ شاید بخندید و بگوئید این دیوانه چه می خواهد بگوید؟ 

این دیوانه می خواهد به شما بگوید که :

وقتی از یک سیستم تولید بشری - مثل کارخانه بنز - انتظار نمی رود که تولید ناقص و معیوب عرضه کند،چگونه ممکن است خالق بی عیب و نقص کل کائنات تولید معیوب و ناقص انجام دهد؟ آنهم در منظومه شمسی و در مقابل دیدگان بشر عیب جو!!!

(ثبت نظرات)