دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


فوتبال و سینما ابزار ابلیس-دجال!

باور بفرمائید یا نه،بنده خودم از عشاق سینه چاک سینما بوده و هستم.زمانی نه چندان دور اگر شبی یک فیلم تماشا نمی کردم به خواب  نمی رفتم.زمانی نه چندان دورتر از آن نیز فوتبال بازی می کردم و آنقدر به آن علاقمند بودم که گاهی با خود فکر می کردم که: ممکن است روزی بیاید و من نتوانم فوتبال بازی کنم !؟ آنوقت چه باید بکنم!!؟  می دانید چرا همواره این سوالات را از خودم می پرسیدم و این سوالات دغدغه من بود؟ چون تمام سرگرمی و فکر و ذکر من فوتبال شده بود!

عزیزان، بنده با یقیین کامل به شما عرض می کنم که: فوتبال و سینما هر دو از اختراعات ابلیس است! نه تنها اختراع،بلکه از ابزارهای مهم اوست!

خداوند متعال در قرآن کریم می فرماید: "ما این آسمان و زمین و آنچه میان آن دو است (را) به بازیچه نیافریده ایم،(و)اگر خواستار بازیچه ای می بودیم خود آنرا می آفریدیم،اگر خواسته بودیم." (انبیاء-17 و 18)

شیطان بزرگترین مشغولیتش فریفتن است.اگرچه او وسوسه می کند،سرگرم می نماید و گاهی نصیحت هم می کند!!!

حال شاید بپرسید که سرگرم شدن(یا همان لهو و بازیچه)چه زیانی برای انسان دارد که شیطان از آن بعنوان یکی از حربه هایش استفاده می برد؟

زیان آن چنین است:  غفلت از یاد پروردگار و خلقت کائنات!

بشریت اگر در تفکر و تعقل بود و اینقدر به بازیچه مشغول نبود می بایست اکنون سطح آگاهی جامعه جهانی را بسیار بسیار بیش از آن چیزی که هست،می دیدیم. انسان موجود باهوش و خردمندیست.و اگر می بینید که خالق کائنات اینقدر سفارش و تاکید می کند که انسان به بازیچه مشغول نشود به این دلیل است که او می بیند حیف است که هوش و خرد منحصر به فرد بشری صرف خاک بازی شود! عزیزان،فوتبال و سینما خاک بازیست!

عوام که جای خود دارد،حتی تحصیلکردگان ما امروزه آنقدر راجع به مسائل شخصی و خصوصی ستارگان فوتبال و سینما می دانند،درباره آنچه که در منظومه شمسی یا در پژوهشگاه سرن (CERN)،اتفاق می افتد نمی دانند!

از فوتبال مثالی بزنم :

دیدار دو تیم سرشناس فوتبال اسپانیا یعنی "رئال مادرید"  و  "اف.ث.بارسلونا" که به ال کلاسیکو معروف است،در سال 2010 (بازی برگشت)    5 میلیارد نفر و در سال 2011 (بازی رفت) 4 میلیارد نفر بیننده مستقیم تلویزیونی در سراسر جهان داشت! حتی این امر سبب شده که ستارگان سینمائی و حتی ستارگان دیگر ورزشها نیز برای تماشای ال کلاسیکو به اسپانیا بروند تا به نوعی آنها نیز توسط این بینندگان میلیاردی،دیده شوند! که این خود نوعی تبلیغ برای آنها بشمار می رود!

شما تصور کنید که در طی یک زمان مشخص (90 یا 120 دقیقه) چیزی در حدود 3/2 (دو سوم) از جمعیت جهان هماهنگ و متفق، حواسشان به یک چیز معطوف باشد: "تماشای بازی!" 

آیا بازهم در توانائی شیطان ملعون در بازی دادن بشریت شک دارید؟

آیا شما توانائی این را دارید که چیز مشابهی خلق کنید که در یک مقطع زمانی خاص،لااقل نصف این تعداد جمعیت را دستکم 10 دقیقه و هم زمان در سراسر دنیا به سوی خدا متمرکز کند!!!؟ حقیر تصور می کنم که اگر چنین اتفاق فرخنده ای رخ دهد،خداوند بزرگ،بلادرنگ همه کس را بدون ویزا(یعنی بدون معطلی مرگ،قبر،سوال و جواب و ...) راهی بهشت می نماید! والله اعلم

مرحومه مادربزگ مادرمان در ایام قدیم که تلویزیون تازه در مملکت جا افتاده بود، به اطرافیانش گفته بود که: " این همان خرک دجال است!"

علائم ابلیس-دجال بر روی توپ فوتبال!

توپ های فوتبال که سابقاً به 40 تکه معروف بود از پنج ضلعی(پنتاگون)های سیاه و سفید(طرح شطرنجی)ساخته شده بود.که بدیهیست هم پنتاگون و هم طرح شطرنجی همانگونه که در مقاله پیشین توضیحش از نظرتان گذشت،از علائم و نمادهای ابلیس-دجال است. و امروزه نیز شاهدیم که ستاره پنج پر(اصلی ترین علامت و نماد شیطان)نه تنها به وضوح به روی توپ فوتبال لیگ قهرمانان اروپا دیده می شود، بلکه حتی بعنوان آرم این بازیها نیز شناخته می شود!

و البته پرواضح است که هر مخترعی علامت و نشانی از خود را همواره بر روی محصولاتش درج می کند!

بازهم امیدوارم که نخواهید بگوئید: این ستاره ها پرچم اروپاست!چون تاکنون سابقه نداشته که هیچ کشوری در مسابقات رسمی پرچم خود را به روی توپ فوتبال درج کند! 

 

 

 

(ثبت نظرات)