ترانزیت - 19

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم 


ما همه چیز را می دانستیم، ما از قبل می دانستیم!!!

کسانی که در این بازی وارد شده اند و هم پیمان شیاطین گشته اند، علاقه عجیبی دارند که دائماً به سایرین و همچنین مردم جهان بگویند که :

          ما همه اینها را از قبل می دانستیم! ما همه چیز را می دانستیم.

 برای همین شما اگر کمی دقت کنید، ردپای تمامی وقایع گذشته و آینده را که آنها خودشان برای مردم جهان خواب دیده اند، به شکلی در دستاوردها و محصولاتشان،می بینید.مانند حادثه یازده سپتامبر و نام اسامه (بن لادن ) که از سالها قبل روی دلارها حکاکی شده بود.

    

             

این دلارها که درسال  1996 به بازار آمد،به دلار ژاپنی معروف شده بود!به دلیل اینکه ایالات متحده سفارش تولید آنرا به ژاپن داده بود.اما اینک می توان حدس زد که چرا آن زمان دولت مردان این کشور سفارش چاپ این دلارها را به ژاپن داده بودند.برای اینکه ژاپن زادگاه هنر "اوریگامی- Origami" است!

یا بعنوان نمونه های هالیوودی :

در فیلم آواتار مثلاً گروه دوستدار و حافظ طبیعت (جنیان) گروه دیگر را که صاحبان تکنولوژی و نابودگر طبیعتند از بین می برند!(اشاره به آرماگدون)

در فیلم 2012 اشاره می کند که رئیس جمهور سیاه پوست، آخرین رئیس جمهور آمریکاست و همچنین در قسمتی از فیلم مرد دانشمندی به سایرین خطاب می کندکه:مردم حق دارند بدانندکه چه بلائی برسرآنها خواهدآمد.ماباید این فرصت را به آنها بدهیم تا با یکدیگر خداحافظی کنند!(اشاره به نابودی آمریکا در آخرالزمان)

ازدیگر مواردی که در فیلم های هالیوودی بصورت رمزی به آن اشاره می شود روز ترانزیت( 6 ژوئن)است.ازجمله در فیلم نجات سرباز رایان، در سکانس ابتدائی این فیلم این موضوع به چشم می خورد.

البته بدیهی است که عملیات  گشایش جبهه دوم متفقین درنرماندی، در این محدوده زمانی ( یعنی اوایل ماه ژوئن) انجام شده بود. اما سوال اینجا ست که چرا باید برای سکانس آغازین فیلم دقیقاً آن عملیاتی انتخاب شود که در این تاریخ مشخص انجام شده بود!

و عجیب است که چرا اینها اینقدر تمایل دارند تا در آثارشان، به ترتیبی این رموز را به نمایش گذاشته و به آنها اشاره کنند.نمی دانم شاید می خواهند بگویند که ما نیز قدرت پیش گوئی وقایع را داریم، همانگونه که قرآن دارد!!! اما این بی خردان و نادانان نمی دانند که قرآن مطالبی را خبر داده که احدی از انسانها از آن اطلاع نداشته یا ندارد. اما مثل پیش گوئی این جماعت مانند این است که : "بنده دیروز صبح تصمیم گرفتم که ناهار ماهی بخورم ،و البته رفتم و خوردم.حالا امروز بیایم و به همه بگویم:من که دیروز صبح پیشگوئی کرده بودم که ناهار ماهی می خورم!!!"        

این جماعت ابله خوشان می برند، خوشان می دوزند، اسمش را هم می گذارند پیش گوئی فکر می کنند که بلانسبت همه مردم دنیا ابله اند!!!

رمز پیشگوئیهای ابلیس و شیاطین! -

تنها رمز موفقیت پیشگوئیهای شیطان،در عمر طولانی اوست!او تعدادی موضوع پست و بی ارزش را که می دانسته اجازه و توانائی اجرایش را دارد یا اتفاقاتی از آینده را که با توجه به دانشش(یا ازطریق شنود وحی)از آن آگاهی داشته است،انتخاب کرده و سپس در تمدنهای منحط باستانی(نظیر مصر،بابل و مایا) یا کتب عهد عتیق یا خزعبلات و چرندیات نوسترآداموس و امثالهم چپانده است و چندی بعد هم آمده و ادعا کرده که من،پیروانم و دوستانم نیز از قبل مطالبی را می دانستیم و پیشگوئی می کردیم!

فرض کنید مثلاً ارتفاع هرم خئوپس حدود 149 متر است و فاصله زمین تا خورشید نیز در حدود 149 میلیون کیلومتر است!
یا ولادت حضرت موسی علیه السلام یا حضرت ابراهیم علیه السلام که اخبار آنها را پیشاپیش به فرعونیان و نمرودیان داده بود!...
و مواردی از این دست که در ناآگاهی, ممکن است موجب حیرت انسانها شود.

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 97 بازدید