ترانزیت - 16

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم

طرح دو سوال مهم  –

شیفته مسجدالاقصی!

1-       چرا پیروان شیطان (لعنت الله علیه) و کارگزاران او به روی زمین، مقدمات ظهور او را در مسجدالاقصی فراهم می کنند؟

 آیا این دستوری از جانب خود شیطان است؟ اگر چنین است دلیل آن چیست؟

یکی از دلایل آن می تواند این باشد: چون فرزندان و پیروان ابلیس ملعون در آنجا به بند و اسارت (سلیمان نبی علیه السلام) درآمدند، و حکومت بر آنها از آن مکان بود، شیطان نیز می خواهد از همان جا پادشاهی خود را بر بنی آدم تحمیل کند! حال یا واقعاً آن سرزمین دارای قابلیت ویژه ای برای فرمانروائی و حکومت است و یا اینکه آن ملعون به قصد "قصاص در محل جنایت" تصمیم به انجام چنین کاری دارد!!! 

چرا منجی نمی آید!؟

2-       و سوال دیگر پرسشی است که شاید شما بارها و بارها ازخود پرسیده باشید:

پس در این وانفسا ظهور امام مهدی علیه السلام کی خواهد بود؟

اولاً باید گفت که این امر بر همه کس پوشیده است حتی خود آن جناب(عجل الله تعالی فرجه الشریف).انشاالله شاید همین امروز ،کسی چه می داند؟ این امر را فقط خدای متعال می داند و بس.اما نکته باریکی که در مورد این بزرگواران (مهدی و عیسی علیهماالسلام) وجوددارد این است که به آن جنابان لقب منجی داده اند. و آیا شما می دانید که "منجی" به چه معناست؟

منجی در کلمه به معنی نجات بخش است.یعنی شخصی که در هنگامی که جان انسانی به گلو رسیده و نزدیک است که مرگ حادث شود، به کمک او می شتابد و نجاتش می دهد!درست مانند یک نجات غریق.شما حتماً می دانید که یک نجات غریق تا زمانیکه مطمئن نشده شخص در آب افتاده درحال غرق شدن است،به هیچ عنوان به آب نمی زند و انرژی خود را بیهوده هدر نمی دهد!او فقط کافیست که تشخیص بدهد که غریق خود می تواند از مهلکه بگریزد، آنوقت حتی از جای خودش نیم خیز هم نمی شود! آیا به نظر شما اکنون جان جهان به گلویش رسیده و نزدیک است که غرقه شود؟بعضی از منتظران و شیعیان،سالها و قرنهاست که برای هر نیمچه آشوب و
قائله ای که هرازگاهی در جهان برپامی شود،ندای مهدی بیا مهدی بیا سرداده و انتظار دارند که مولایمان(روحی فدا) ظهور بفرمایند!
و از سوی دیگر،خیلی ها نیز بارها این سوال را از بنده پرسیده اند که :چرا در طول این همه فجایع که در این هزار سال اخیر در جهان اتفاق افتاد (نظیر حمله مغول و تاتار و جنگ های جهانی و غیره ...) مهدی شما ظهور نکرد!!؟پاسخ واضح و روشن است.اگرچه جهان ما بارها و بارها بسوی نابودی رفته،اما هر بار دست بر زانوی خود گذاشته و به پاخاسته است. و اگر غیر از این بود امروزه زمینی وجود نداشت و اثری از انسان ها نبود و ما بر روی این کره خاکی درحال زندگانی نبودیم! و باید بدانید که ارباب ما آخرین ذخیره الهیست و خدای متعال آخرین ذخیره اش را در هرجائی وبه هرقیمتی خرج نمی کند!!!

اما نکته تکان دهنده ماحصل این بحث ،چنین است :

احتمالاً فتنه ای که منجر به ظهور منجی آخرالزمان خواهد شد بسیار بسیار سهمگین تر و مهیب تر است از آنچه که جهان ما تا کنون به خود دیده است! فاجعه ای(یا فجایعی)که احتمالاً زمین را تا مرز نابودی به پیش خواهد برد!

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 20 بازدید