666 روی بارکد کالاها


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم

 

در حاشیه 4- مجسمه ونوس - (غیر ضروری - حذف شده)

 در حاشیه 5-   666  بر روی بارکد کالاها

       

 

این علامت ها، بارکد یا "شناسنامه تجاری - بین المللی" یک کالا می باشند.اگر دقت کنید سه ستون دوخطی در اول ،وسط و انتهای بارکد قرار دارد که از سایر خطوط کمی بلندتر است.این سه ستون دو خطی بلند،کد معرفه این علامت های تجاری است که بر روی تمامی کالاهای تجاری بین المللی حک شده است.یک ماشین بارکد خوان از طریق این کد معرفه می تواند اطلاعات تجاری مربوط به یک کالا را بخواند.

             این کد معرفه در زیر ماشین بارکدخوان 666 خوانده می شود.

و امروز در تمام دنیا،یک کالای تجاری باید بارکدی هم شکل وهماهنگ با ساختار بارکد جهانی بر روی خود داشته باشد، چون در غیر اینصورت قابل صدورونقل و انتقال نخواهد بود.علی رائفی پور در همایش خود، حدیثی از حضرت علی علیه السلام با این مضمون بیان می کند که؛

"در آخرالزمان کالایی مبادله نمی شود مگر آنکه علامت دجال بر روی آن حک شده باشد."

مؤخره بخش نخست  -

در انتهای این بخش و بعنوان جمع بندی فقط باید مجدداً تاکید کنم که : بر ما واجب و لازم است که بدانیم و آگاه باشیم که اهمیت سال 2012 میلادی به واسطه عبور یا Transitششم ژوئن است. تاریخی که در آن 666 مفهوم واقعی خود را پیدا می کند و همچنین شکل ستاره پنج پر یا پرچم شیطان بر روی مدار سیاره زهره کامل می شود. و بنابراین باید مراقب باشیم تا ذهن ما را به سمت و سوی غلط و جهت انحرافی سوق نداده و متوجه نکنند.

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 140 بازدید