ترانزیت - 2

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم

حال شاید بپرسید که این موضوع چه ارتباطی با این مبحث دارد؟ ارتباط آن در اینجاست که گویا به نظر می رسد تنها پدیده چرخان  که از این قانون کلی پیروی نمی کند سیاره زهره است.سیاره زهره اگرچه در گردش به دور خورشید با سایر سیارات منظومه شمسی هماهنگ است و درجهت خلاف عقربه های ساعت می گردد، اما در گردش به دور خودش ساز مخالف زده و بر عکس تمامی سیارات منظومه شمسی، در جهت حرکت عقربه های ساعت یا اصطلاحاً  (Clockwise) گردش می کند.
  (لطفاً به صفحه 4 از مقاله شیطان می آید توجه کنید)
فراموش نکنیم که سجده بر آدم یک قانون کلی بود که شیطان رعایت نکرد. و گردش AntiClockWise نیز یک قانون کلی است که سیاره زهره متابعت نمی کند!
در اینجا احتمالاً سه سوال به ترتیب زیر مطرح می شود که :

1-      سوال اول :

آیا یک سند و روایت یا یک توجیه دینی برای این مطلب که :"سیاره زهره محل اسکان شیاطین است"وجوددارد؟   برای پاسخ به این سوال اجازه بدهید ابتدا به مطلبی از کتاب "جایگاه شیطان" نوشته "سید محمدمیرسلطانی" با عنوان  "در خواستهای مادی و معنوی شیطان از خدا " اشاره کنم:

"درخواستهای مادی و معنوی شیطان از خدا!"

"...بعد از آنکه شیطان از سجده کردن بر آدم علیه السلام سرپیچی کرد و از بهشت بیرون شد، گفت:پروردگارا!حالا که مرا بیرون و از رحمت خود دور می کنی، عبادات من چه می شود.هزاران سال عبادتت کرده ام که فقط چهار هزار سال آنرا به دو رکعت نماز گذراندم!

علاوه بر آن خودت فرمودی: عمل، عمل کنندگان را ضایع نمی کنم! آیا سزاوار آست که با یک اشتباه، مزد عمل چندین هزارساله من به کلی از بین برود؟

خطاب از مصدر جلال رسید که مزد هیچکس در پیش من ضایع نمی شود.اما اگر کسی قابلیت نداشته باشد که پاداش کارش را در آخرت بدهم،در دنیا هرآنچه بخواهد می دهم. شیطان عرض کرد: چون به واسطه آدم جهنمی شدم،حاجات خود را درباره آدم و فرزندان او قرار می دهم! و مزد عمل خود را در دنیا از تو طلب می کنم. خطاب شد: حاجات خود را بگو تا به تو ببخشم!

شیطان در جواب گفت:

اول آنکه اجازه دهی تا قیامت زنده باشم. پروردگار فرمود:تو در شمار مهلت یافتگان خواهی بود اما تا وقت معلوم!

دوم اینکه در برابر هریک از اولاد آدم علیه السلام دو فرزند بمن عطا کنی! از این رو، در اخبار وارد شده: در برابر هریک نفر از اولاد آدم که متولد می شود، دو شیطان بر او مسلط است و او را اغوا می کنند.

سوم اینکه بار الها از تو می خواهم که مرا در بدن اولاد آدم مانند خون جریان دهی که از هر جای بدن او که بخواهم،بتوانم او را به معصیت بکشانم.

چهارم، از تو می خواهم که فرزندان آدم ما را نبینند، ولی ما آنها را ببینیم!

پنجم، از تو در خواست می کنم: این قدرت را بمن بدهی که به هرصورت که بخواهم بتوانم درآیم! (برای همین آن ملعون  می تواند خود را به هر صورت و شکلی - به استثناء صورت مبارک 14 معصوم علیهماالسلام -  در آورد.)

ششم، بارالها، از تو در خواست دارم تا روح در بدن اولاد آدم است بر آنها مسلط باشم!

هفتم، عرض کرد:خدایا! از تو می خواهم مرا مخصوصاً در سینه آدم و اولاد او مسلط گردانی تا او را وسوسه کنم.

همین طور که شیطان حاجات معنوی خود را از خداوند متعال طلب کرد، حوائج مادی خود را نیز از خدای متعال خواستار شد.آن ملعون عرض کرد: پروردگارا! اینک که مرا،از درگاه خود راندی و از نعمت های بهشت محروم نمودی و به سوی زمین فرستادی، من در دنیا احتیاجاتی دارم که بتوانم زندگی کنم.آنها را برایم آماده و مهیا نما که در مضایقه نباشم.

خطاب شد: حاجات تو چیست؟!

عرض کرد:

خدایا! من محتاج خانه و منزلم،بمن خانه ای عنایت فرما!

خدایا! من محتاج نشستن هستم و جائی برای آن می خواهم!

خدایا! من غذا می خواهم.غذای من از کجا تامین شود!؟

خدایا! من احتیاج به آب و آشامیدنی دارم،آنرا از کجا به دست آورم!؟

خدایا! برای من کتابی قرار بده! - خدایا! برای من مؤذنی قرار بده! - خدایا! برای من حدیثی قرار بده! - خدایا! برای من دام و وسیله شکار قرار بده! ...و خداوند بزرگ همه این حوائج معنوی و مادی شیطان ملعون را تا روز موعود به او عنایت فرمود..."

حال با توجه به همه این خواسته ها،آیا این احتمال وجود ندارد که مثلاً شیطان از خدای رحمان درخواست کرده باشد : بارالها برای من و فرزندانم مسکن و جایگاهی مجزا از آدم و فرزندانش قرار بده! پروردگاری که قبله مسلمین و یهود را از یکدیگر جدا کرد آیا عجیب است که محل زندگانی شیاطین را از بشر جدا کرده و فرضاً سیاره زهره را محل سکنای آنها قرار دهد؟

2-       سوال دوم:

مطابق با مستندات مذهبی در تمامی ادیان، شیطان در زمین روئیت شده است.چه توضیحی برای این مطلب وجود دارد اگر ادعا می شود که سیاره زهره محل اسکان شیاطین است؟ برای پاسخ به این سوال می بایست گفت اگرچه منطبق بر روایات شیطان در زمین روئیت شده، اما محل استقرار بحث دیگری دارد. ادعای ما این است که سیاره زهره محل اسکان و استقرار شیطان و فرزندانش می باشد و زمین محل کار و تلاش آنها! 

3-       سوال سوم:

آیا فقط به صرف همین دلیل می توان نتیجه گیری کرد که ابلیس در سیاره زهره است؟

و نهایتاً در پاسخ این سوال باید بگویم که به صرف همین موضوع نمی خواهم چنین نتیجه ای بگیرم، بلکه موارد دیگری نیز برای استناد موجود است که می توان به  آنها اشاره کرد:

الف- شیطان پرستان قویاً به سیاره زهره بعنوان سیاره مقدس و محل حضور شیطان اعتقاد دارند!

ب- ترانزیت ها و مقارنه های زمین و زهره (علی الخصوص ترانزیت ها) که همواره در طی آنها آشوب ها و آشفتگی هائی رخ می داده است.

پ- حدیثی از امام رضا علیه السلام که می فرمایند: بپرهیزید از اینکه هنگامی نماز صبح را بپادارید که ستاره صبح (منظور همان سیاره زهره است) در آسمان باشد.

ت- در علم آسترولوژی از قدیم این سیاره را نمادی از نحوست و شومی می دانسته اند.

ث- اسرار آمیز بودن این سیاره به گفته دانشمندان قرن حاضر،در حالیکه نزدیک ترین سیاره به زمین است.اطلاعات ما از سیاره مریخ بسیار بیشتر از سیاره زهره است،درحالیکه سیاره مریخ دورتر از ماست!

ج- وجود کلمه ای مانند Venusian   به معنی " ساکن سیاره زهره"  در ادبیات انگلیسی، که مشابه آن برای هیچ کدام از دیگر سیاره های منظومه شمسی وجود ندارد.(فرضاً ما کلماتی بعنوان ساکن عطارد یا ساکن زحل نداریم)

چ- ترسیم ستاره پنج پر (پرچم شیطان) بر روی مدار این سیاره در پایان هر پنج مقارنه (هر 8 سال)

ح- پدیدآمدن شکل گل رز (رزت) از امتداد حرکات ترقصی(حلقه ها –5Loops )این سیاره درپایان هر دوره هشت ساله(در پایان هر5مقارنه)

خ- علامت و نشان نجومی سیاره زهره که نماد بارز فرقه های شیطان پرست و گروههای وابسته به آنها نظیر رائیلیان هاست  -  (رائیلیان ها فرقه ای گمراه هستند که معتقدند انسان نه بوسیله خداوند،بلکه توسط موجودات فرازمینی در 25000 سال قبل شبیه سازی شده است!!!)

بدیهی است که در سایه اندکی اطلاعات نجومی و فیزیک مدرن به این مهم پی خواهید برد که :

" به نظر می رسد این سیاره به نوعی هوشمندانه عمل می کند و نه مطابق با برنامه ریزی اولیه!!! "

و در اینجا لازم است به این نکته مهم اشاره کنم که : بسیار ساده لوحانه است اگر ما،شیطان را موجودی صرفاً وسوسه گر و فتنه گر ولی ابله تصور نماییم.تسلط او بر ذخایر علم و دانش بسیار بسیار بیشتر از نوع انسان است(به استثناء خواص از انسانها نظیر پیامبران الهی،ائمه علیهما السلام و اولیاالله).آن ملعون بواسطه عمر طولانی که از آن برخوردار است،دارای قدرت برنامه ریزی عجیبی است و در اجرای برنامه هایش بسیار

دقیق و پیچیده عمل می کند و اگر انسانها نسبت به او و دانش عظیمی که در اختیار دارد آگاهی و شناخت نداشته باشند شدیداً در معرض خطر گمراهی قرار خواهند گرفت.

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 133 بازدید