آقای "کی روش" ما یک خدا بیشتر نداریم!

بسم الله الواحد القهار


ساعاتی قبل که مشغول مرور اخبار بودم به ناگاه خبری را دیدم که شگفت زده ام نمود به شکلی که ناگزیر شدم پس از یکسال و اندی و علیرغم میل باطنی ام مجدداً مطلبی را روی سایت بفرستم...

خبرگزاری "بی بی سی" از قول "کارلوس کی روش" سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، اعلام کرده بود:

"سرمربی ایران درخصوص بازی فردا مابین تیمهای ایران و اسپانیا گفت که ایران نمی‌تواند تسلیم شود چون این بی‌احترامی به فوتبال و بی‌احترامی به حریف است به همین دلیل هم ایران برای برد به زمین می‌رود و در نهایت این خدای فوتبال است که تصمیم خواهد گرفت."

زهی تاسف آقای کی روش!

نمی دانم این پیام را خواهی خواند یا خیر اما از صمیم قلب آرزو دارم تا پیش از آغاز بازی کسی این دستخط را به جنابعالی برساند یا اینکه محتوی پیامش را برای شما بخواند...

بزرگوار! تمامی موجودات، از جمله ما انسانهای روی زمین یک خدا بیشتر نداریم و بهترین توصیف آن مقام واحد و اعظم به بهترین شکل در ادیان ابراهیمی و سایر آیین های یکتاپرستی آمده است که شرح آن در این مجال و مقال نمیگنجد.

اما شخصاً بعید میدانم که تربیت شما به گونه ای بوده باشد که پس از گذر 65 سال از عمرت از وجود این خدا بی خبر باشی اما چرا چنین سخنی را بر زبان راندی، احتمالاً باید لقمه ای باشد که اختیاراً یا اجباراً شیاطین در دهان شما گذاشته اند چرا که خدای فوتبالی که شما از او نام برده ای ارذله ای کثیف و خبیث بیش نیست، او جانوری منحوس از میان شیاطین است که اطراف زمین فوتبال پرسه زده و هرزه گردی می کند تا شاید اولاد آدم را اندکی بیشتر بفریبد!!!

سالها پیش "راینهولد مسنر" کوه نورد شهیر ایتالیایی نیز در جایی مشابه چنین سخنی را گفته بود:

"یکی از عوامل موفقیت من در صعود به 14 قله هشت هزارمتری، همراهی و مساعدت خدایان بود."

و این نشان می دهد که تاثیر این شیاطین خبیث و گمراه کننده تا چه اندازه بوده و هست تا جایی که مردان بزرگی از میان اشرف مخلوقات نتیجه سعی و تلاش خود را متوجه عناصر کثیف و دون پایه ای می کنند که فرومایگانی رانده شده از بارگاه الهی بیش نیستند!

آقای کی روش؛

شما هرگز ندیده و نخواهید دید که تیم ملی کشوری مثل آلمان نتیجه پیروزی ها و یا شکست هایش را گردن مساعدت و یا خشم خدایان بیندازد!

بنابراین اگر چنین حرفی را زده اید تا برای این شیرین زبانی مثلاً ابلیس کثافت، شیطانی را برای یاوری شما در برابر اسپانیا در زمین مسابقه بگمارد، باید بگویم که سخت در اشتباهید چراکه این تیم به پشتیبانی حضرت الله جل جلاله تحت کفالت هیچ شیطانی نبوده و نیست و به کمک چنین جانواران منحوس و منفوری هیچ نیازی ندارد...
و این را نیز بدانید که اگر بنا باشد تا ارفاغی شده و کمکی برای بازی امروز برای تیم ملی فوتبال ایران در نظر گرفته شود قطعاً از جانب خداوند متعال خواهد بود نه آن خدایان دروغینی که شما و هم مسلکانتان از آنها یاد کرده اید.
والسلام علی من اتبع الهدی
یوناس خداجو - 30 خرداد 1397 (34 دقیقه بامداد)
/ 3 نظر / 339 بازدید