ترانزیت - 35

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


مکر! قویترین حربه ابلیس-دجال

 (2- ابلیس-دجال و پیروی از حق!؟)

مژدگانی که گربه تائب شد،عابد و زاهد مسلمانا!

(این مثال طنزگونه جنبه واقعیت نداشته و  زائیده ذهن این حقیر است!)

یکی از دوستان از قول یکی از رفقای قدیمی اش داستان جالبی را اینگونه تعریف      می کرد:"...چکی داشتم به مبلغ 10هزار تومان(بیست و چند سال قبل) که پول نسبتاً زیادی بود.چک برگشت شده بود و صاحب چک هم اویلش امروز و فردا می کرد و بعداز یکسال هم که ما را بازی داد گفت:اصلاً ندارم و نمی دهم!برو هرکاری دلت می خواهد بکن!ما هم رفتیم پی چاره و چاره جوئی! از قضا یک آدم پدر نیامرز که داستان ما را می دانست،آمد و یک لات بی آبروی نتراشیده و نخراشیده را به ما معرفی کرد و گفت: این شرخر است ولی خیلی با مرام است!!! او تا ریال آخر پولت را زنده نکند کنار نمی کشد.آقا سرتان را درد نیاورم آن هیولا به بهانه اینکه راهش دور است ولی باید برای گرفتن صاحب چک نزدیک محل باشد،یکماه تمام خانه ما لحاف شده بود(بخوانید خراب شده بود یا هوار شده بود). القصه،کار به جائی رسید که ما برای زنده کردن 10هزارتومان بدهیمان،فقط حدود20 هزار تومان هزینه جناب شرخر را دادیم و تازه عاقبت کار فهمیدیم که یک قضیه ناموسی هم در پیش است!آقا خاطرخواه مادرمان شده بود...!!!"

عزیزان،ابلیس-دجال شرخر است!شر خر که با مرام و مروت ندارد!بد و خوبش یکی است!از پی او روان شدن از چاله درآمدن و به چاه افتادن است!

ابلیس-دجال اگر 10 قدم راه را نیز به ظاهر در مسیر حق گام بردارد،در مقابل 10 میلیارد قدم بشریت را همراه خود به بیراهه می برد!

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 28 بازدید