ترانزیت - 20

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


متقاعد کردن شیطان مر پیروانش را!

ادامه بحث را باطرح یک سوال پی می گیریم :

ممکن است این سوالات برای بسیاری از ما مطرح شده باشد که :

مگر دوستان شیطان انسان نیستند؟ مگر صاحب وجدان نیستند؟ مگر دارای قوه تعقل و اندیشه نیستند؟ مگر ما اعتقاد نداریم که اسباب هدایت برای همه انسانها مهیاست؟پس چگونه است که این گروه انسانها فریب شیطان را خورده اند.

یا واضح تر بگوئیم: شیطان با چه شیوه ای آنها را فریب می دهد؟

باید گفت که : بدیهی است که شیطان همه را از یک راه و با یک شیوه گمراه نمی کند. شیطان هرکسی را به شیوه خودش می فریبد.عابد را از راه عبادت،عالم را از راه علم،کاسب را از راه کسب و الی آخر...

احتمالاًهمین انسانهائی که امروزه مستقیماً درخدمت ابلیس هستند یعنی اربابان و اداره کنندگان جهان،او را در ابتداء با سوالات زیادی مواجه کرده اند!

از جمله سولاتی که ممکن است از آن ملعون پرسیده باشند چنین است:

اگر این امتیازات ویژه که تو (یعنی ابلیس) برای ما در نظر گرفته ای،فقط مخصوص به ماست، پس تکلیف دیگر انسانها چه می شود؟ (لازم به ذکر است که بدانیم 80%از کل ثروت جهان در اختیار تنها 2% از مردم جهان است!)

پاسخ ابلیس چنین است:

"این یک معما بوده که شما پیش از دیگران به جواب آن رسیده اید.پس این امتیاز حق شماست! (منظور به فراماسونهاست که به رموز کابالا و برقراری ارتباط با شیاطین دسترسی پیداکردند!) و هرکس دیگری هم که می توانست اینهارا زودتر پیدا کند،مزدش همین بود! "

اینها دقیقاً همان چیزهائیست که در انیمیشن های "غول چراغ جادو" نمایش داده می شود.آقا غوله در خدمت عموم مردم که نیست،او همیشه درخدمت کسی است که چراغ را پیدا می کند!!!

دیگر سوالی که ممکن است پرسیده شود شاید این باشد:

آیا کارهائی که ما مرتکب می شویم گناه نیست؟ ظلم در حق دیگر بندگان نیست؟ پاسخ پروردگار را چگونه بدهیم؟

جوا ب شیطان ملعون به مریدانش:

"اولاً تعریف گناه نسبی است و من تعریفی برای شما دارم که گناه ثواب، و ثواب گناه باشد.این تعاریف که خداوند گفته مربوط به عوام است اما شما خاص هستید، فراموش نکنید که شما خاص هستید!

ثانیاً من هزاران سال در کنار خداوند بوده ام و عظمت بخشایش او را از نزدیک دیده ام! علی که سایه ای از جمال خداوند بود قاتل خود را  می بخشید،می خواهید خدای علی نبخشد؟شما با من همراه باشید،بخشایش خداوند، ضمانتش بر عهده من!!

(شیطان وعده دروغین می دهد.سوره ابراهیم آیه 22)

ثالثاً شما مزد اعتماد خودتان را گرفته اید.دیگر بندگان هم می خواستند بمن اعتماد کنند و مزد عمل بگیرند.شما چوب دو سر طلا هستید،هم در دنیا زندگانی مرفه و عالی دارید و هم در آخرت. چرا که در آخرت همه بندگان مشمول عفو و رحمت خداوند خواهند بود، بنابرین در دنیا سر آنهائی بی کلاه می ماند که بمن اعتماد نکردند!!! "

( البته در این که خداوند عزیز، بخشایشگر وکریم است که شکی نیست و این مهم بر همگان آشکار است ،اما نباید فراموش کنیم که یکی از حربه های شیطان این است که بندگان را به بخشایش خداوند می فریبد!)

شما اگر تحقیق کنید اثر چنین آموزه شیطانی را، به خصوص در غرب، به وضوح می بینید. در غرب هر کسی از دنیا می رود از نظر بازماندگان در آمرزش کامل است و یقیناً به بخشایش پروردگار می رسد، حال هرکه می خواهد باشد و هر غلطی در دنیا کرده باشد، فرقی نمی کند.از نظر آنها هرکس که وفات یافت، از آن پس در آمرزش پروردگار است!!!

داستان سعد بن معاذ و فشار قبر او

"...سعد بن معاذ از اصحاب بزرگ پیامبرصلوات الله علیه و از اهل مدینه بود، در جنگهاى اسلامى مانند جنگ بدر،احد، خندق و... شرکت داشت،و در جریان جنگ خندق، بر اثر تیرى که از ناحیه دشمن به او اصابت کرد مجروح گشت و از آن پس، بر اثر خونریزى روز به روزحال او رو به ضعف نهاد و بسترى گردید. پیامبر صلوات الله علیه مکرر به عیادتش مى‏آمد و از او تجلیل و احترام می کرد، در لحظات آخر عمر او، پیامبر صلوات الله علیه در کنار بسترش از او پرستارى مى‏نمود،و این دعا را در حق او مى‏کرد:خدایا! سعد در راه تو جهاد کرد و پیامبرش را تصدیق نمود، روح او را به خوبى بپذیر.صبح آن روزى که سعد ازدنیا رفت، جبرئیل بر پیامبر صلى الله علیه و آله و سلم نازل شد و عرض کرد:اى رسول خدا!از امت شما چه کسى از دنیا رفته است، که فرشتگان آسمان، روح او را به یکدیگر مژده مى‏دهند؟

پیامبر صلى الله علیه و آله و سلم به مسجد آمد،و از وفات سعد اطلاع یافت آن حضرت پس از نماز صبح همراه مردم به سوى خانه سعد حرکت کردند، وقتى که وارد خانه او شدند، دیدند بستگان او مشغول غسل دادن جنازه سعدهستند، پیامبر صلى الله علیه و آله و سلم در کنارى نشست، ناگاه دیدند آن حضرت زانوهاى خود را جمع کرد، علتش را پرسیدند، فرمود: فرشته‏اى فرود آمد، جا براى اونبود، به او جا دادم .هنگامى که او را برداشتند،رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم شخصا جلوى تابوت را گرفته بود... و فرمود: سوگند به کسى که جانم دردست او است، هفتادهزار فرشته: جنازه سعد را تشییع مى‏کردند.

مقام سعد در درجه‏اى بود که پیامبر صلوات الله علیه به او فرمود: مژده باد به تو، خداوندپایان عمرت را با شهادت ختم کند، و عرش خدا از مرگ تو به لرزه در آید، و به شفاعت تو، مسلمانان در قیامت به عدد موهاى حیوانات قبیله بنى کلب، وارد بهشت مى‏شوند.

رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم شخصا جنازه سعد را حنوط کرد و آنرا تا قبرستان بقیع با سر و پاى برهنه حمل نمود، و شخصا داخل قبر شد و جنازه سعد را به کمک حاضران در میان قبر نهاد و روى قبر را با سنگ و خشت و خاک پوشانید .وقتى کار دفن به پایان رسید مادر سعد کنار قبر آمد و گفت:اى سعد! بهشت بر تو گوارابادا!

رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم به مادر سعد فرمود:اى مادر سعد!چیزى را به طور جزم بر خدا حکم نکن. همانا اکنون فشار قبر، سعد را گرفت! پس از فراغ، مردم به خانه‏هاى خود مراجعت کردند، رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم نیز مراجعت نمود، در این میان، حاضران از آن حضرت پرسیدند: یا رسول الله دیدیم که شما به گونه‏اى با سعد رفتار کردى که با احدى چنین نکردى، و با سر و پاى برهنه، جنازه او را تشییع نمودى، گاهى طرف راست تابوت و گاهى نیز طرف چپ آنرا می گرفتى، دستور غسل دادن جنازه‏اش را دادى، و نماز بر آن خواندى او راخود به خاک سپردى،ولی در عین حال فرمودى : قبر، او را فشار مى‏دهد. چرا؟ پیامبر (صلى الله علیه وآله و سلم) در پاسخ فرمودند:

آرى، فشار قبر به خاطرکج خلقى سعد، با خانواده‏اش بود...!"

و نقل تمامی این حکایات و روایات برای این است که همه انسانها (خاصه مسلمانان) بدانند که همه چیز به جای خود حساب و کتابی دارد ولو در مقام سعد معاذ بوده باشند.و از این روست که  قرآن به ما تاکید می کند:مبادا شیطان شما را به رحمت و بخشایش پروردگار بفریبد!

"... و مبادا آن فریبکار (شیطان)شما را به (بخشایش و کرم)خدا بفریبد.سوره فاطر آیه 5 "

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 27 بازدید