ترانزیت - 6

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم

ظهور کفر –

حضرت علی علیه السلام می فرمایند : 

      "من تمامی درها را بر روی جنیان و شیاطین بسته ام مگر یک در را !"

ترانزیت 2012، ظهور ابلیس-دجال

شاید این سوال مطرح باشد که : چه اصراری براین موضوع دارید که شیطان حتماً در این تاریخ ظهور می کند؟

برای پاسخ این سوال شما می بایست مقاله قبلی (مقاله شیطان می آید) را کاملاً مطالعه کنید.

تمامی علائمی که هم اینک مشاهده می شود خبر از قریب الوقوع بودن ظهور دجال یا ابلیس می دهد.شما تا به حال از خود پرسیده اید که چرا ناگهان اوضاع سیاسی،اجتماعی و اقتصادی جهان این چنین شتاب آلود، آشفته شد؟

بهار عربی!!! جنبش ضد سرمایه داری وال استریت!!خروج سریع نیروهای آمریکایی و متحدانش از افغانستان و عراق! بحران اقتصادی و بدنبال آن آشفتگی های اجتماعی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا!  و و و...

آیا به نظر شما عجیب نیست که چندین کشور عربی دستخوش تغییرات عمده می شود آنهم پی در پی و کمتر از یکسال؟

آیا به نظر شما عجیب نیست در کشوری نظیر انگلستان ناگهان در ظرف ده روز آشوب های آنچنانی بر پا می شود؟

آیا به نظر شما عجیب نیست که چرا بن لادن کشته می شود در حالیکه هیچ تصویر واضحی از مرگ او در دسترس نیست؟

در مورد مرگ سرهنگ قذافی چطور فکر می کنید؟

آیا سرنگونی بن علی یا محاکمه مبارک عجیب نیست؟ کسانی که از مهره های قدیمی و دوستان صمیمی آمریکا به شمار می آمدند؟

چه شده که آمریکا ناگهان دنیا را به حال خود رها کرده و دست از حمایت رفقای قدیمی خود برداشته است؟

آیا مصر و لیبی و الجزایر و تونس و و و... ناگهان همگی امسال هوس انقلاب به سرشان زده؟ آنهم دست جمعی؟

شما فراموش کرده اید که تا همین سال گذشته در همه این کشور ها هیچ بلوائی نبود؟

آیا شما فکر می کنید که جنبش مبارزین مصر و ملت آنها در زمان اشخاصی نظیر ایمن ظواهری ، سید قطب ، و یا حسن البنا (موسس اخوان المسلمین)، به اندازه جنبش امروز مردم مصر،مهیا و آماده انقلاب نبودند؟پس چه شده که ناگهان به یکباره،آنهم درست در سال 2011 در این کشورهای عربی بهار شده؟

شما فراموش کرده اید آن روز را که عباس مدنی ،علی بلحاج و عبدالقادر حشانی با اکثریت قاطع دولت الجزایر را در دست گرفتند؟ اما ناگهان پس از مدت کوتاهی همگی سر از زندان و گورستان درآوردند!

چرا بهار های عربی در آن روزگاران پی در پی خزان می شد؟ خدای را قسم که اندکی فکر کنید؟ آیا اینها همه شک برانگیز نیست؟

بهار عربی که جای تعجب ندارد، در این آشفته بازاری که اربابان جهان در تدارک برپایی آن هستند، شما اگر فردا از خواب برخواستید و دیدید که همه جای دنیا بهاری شده، بازهم تعجب نکنید!!!

البته با عنایت و احترام ویژه به اهداف و آرمانهای توده های تحت ستم چه در کشورهای عربی،چه آمریکا و چه انگلستان و چه در هرکجای دیگر دنیا،باید عنوان کنم که این دست مطالبات و خواسته ها - شاید هم بشکلی قدرتمند تر از امروز- همواره وجود داشته است.

اما اربابان جهان هرگز مجالی به بروز آنها نمی داده اند و همواره چون سدی در برابر این آبهای خروشان می ایستاده اند و آنها را مهارمی کرده اند. اما چه شد که ناگهان این سد شکسته شد و یابهتر بگوییم اربابان جهان این سد را که خود روزی ساخته بودند،امروز و دقیقاً در سال2011میلادی درهم شکستند؟

بدلیل اینکه آنها در سال 2012 کار بسیار مهمی در پیش رو دارند که :

یک، اهمیتش آنقدر زیاد است که دیگر هیچ کجای دنیا برای آنها اهمیتی ندارد!!!

و  دو، حواس جامعه جهانی باید منحرف شود تا متوجه نشوند که در سال2012 چه اتفاقی قرار است بیافتد و چه پروژه ای قرار است که اجرا شود.پس به همین دلیل اصطلاحاً مردم جهان را در پی نخود سیاه می فرستند!!! و حتماً شما می دانید که پروژه مهم آنها در سال 2012 چیست ! آنها میهمان دارند! آنها در سال 2012 منتظر ظهور ابلیس یا دجال هستند برای همین دقیقاً در آستانه ظهور کفر، جهان را به ترفندهای مختلف آشفته کرده و ذهن ها را درگیر و یا سرگرم می نمایند تا کمتر کسی متوجه اجرای پروژه اصلی آنها گردد!

پروژه مهمی که عنوان آن چنین است :  

                                      استقبال از شیاطین !


البته ناگفته نماند که امثال مبارک ها،قذافی ها،بن علی ها و عبدالله صالح ها و و و... همگی نوکران بسیار خوب و غلامان وفاداری برای اربابان جهان بودند،که سالهای سال برای سرورانشان خوش خدمتی کرده و نه تنها جیب آنها را پر کردند،بلکه در راه رسیدن به اهدافشان آنها را یاری نموده و از کوچکترین خدمتی فروگذار نکردند.آنها نقش های خود را در این نمایش به خوبی ایفا نمودند! فقط کارگردان نمایش فراموش کرده بود به آنها بگوید که نقش آخرین قسمت این نمایش که می بایست اجرا کنند، نقش یک جسد است!

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 19 بازدید