قربانی برای ابلیس - قربانیان آخرالزمان


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم


داستان قربانی چیست و قربانیان انبوه برای ابلیس به چه منظور است...

اما موضوعی که پیرامون آن بحث و گفتگوی فراوانی شده مسئله قربانی دادن برای ابلیس است.حتی این پدیده در برخی تمدن های باستانی تحت عنوان قربانی برای خدایان به چشم می خورد. حتی در  فیلمی مثل Apocalyptoاشاره مبسوطی به آن شده است.یا در فیلم Omen 3 (طالع نحس3) جائیکه شیطان به پیروانش می گوید:

ابراهیم برای خدایش فرزند خود را قربانی کرد، شما چطور حاضر نیستید برای خدای خودتان(شیطان)قربانی کنید؟

کارشناسان امر اعلام می کنند که طی 7 سال جنگ در عراق و افغانستان و پیامدهای حاصل از نا آرامی های بوجود آمده آن در این دو کشور، تاکنون دستکم یک میلیون غیر نظامی کشته شده اند، دو جنگی که اینک همگان می دانند برای هیچ بود.پژوهشگرانی  که در این زمینه بررسی می کنند این یک میلیون قربانی را هدایای اربابان جهان به خدایان فراخوانده شده در یازدهم سپتامبر می دانند!

بشر امروز پیشرفت چشمگیر در علم و دانش و تکنولوژی ظرف چند دهه گذشته را مدیون 100میلیون قربانی است که طی دو جنگ جهانی اول و دوم تقدیم خدایان نمود!!! 

اما باید توجه داشته باشیم که بحث قربانی برای شخص ابلیس موردی متفاوت است.احتمالاً انبوه قربانی و دفعتاً و آنهم تا پیش از تاریخ ظهور یا در آستانه ظهور آن ملعون.

حال اگر بخواهیم به غیر از بحث قربانی برای خدایان به مورد دیگری نیز برای تسلیم قربانی اشاره کنیم،باید بگوییم: شیطان بابت حضورش در جمع اربابان جهان و به منظور کمک به آنها در برابر امام حق(منجی آخرالزمان) بهائی طلب کرده است،و آنهم انبوه قربانی انسانیست!

او به دو منظور چنین چیزی را می خواهد:

1_ آزمودن دوستان

شیطان در نظر دارد که دوستانش را در اشد شقاوت بیازماید.او دوست ندارد فردا روزی که به زمین آمد به ناگاه گرفتار عواطف بشری آنها شده و در میان آدمیان تنها بماند.پس بدین ترتیب آنها را می آزماید تا مطمئن شود آنها(اربابان جهان)حاضرند تا هرگونه دستوری را متابعت کنند.چون کسی که به مرحله اشد شقاوت برسد بنده مخلص شیطان خواهد شد و هرگز او را در میانه راه رها نمی کند.او با چنین نیرنگ هایی همواره در طول تاریخ راه توبه و بازگشت را بر دوستانش بسته و آنها را بندۀ محض خود می گرداند. 

2_ معاندت با پروردگار و نمایش ضعف انسان

شیطان پس از آنکه از در گاه خداوند رانده شد بمنظور گمراهی بشر پیوسته آنها را بسمت و سوی بزرگترین گناهان سوق می دهد.و بدین ترتیب علی رغم اینکه بر کفر و گمراهیش افزوده می شود همچنان در نظر دارد تا مثلاً به خدا نشان دهد که این مخلوق ضعیفی است و شایسته سجده نبود! و هرچه انسان در لجنزار شقاوت و تباهی بیشتر فرو رود زبان آن ملعون در گفتن چنین مهملاتی درازتر است.

قربانیان انبوه آخرالزمان در روایات _

از دیگر سوی ما در روایات خودمان هم اشاراتی به قربانیان انبوه در آخرالزمان داریم.

از امیرالمؤمنین علیه السلام آورده اند که فرمود:

مهدی ظهور نمی کند تا اینکه ثلث مردم کشته شوند و ثلث آنان بمیرند و ثلث باقی بمانند. (عقدالدرر،ص63)

و نیز از آن حضرت آورده اند که فرمود:

پیش از ظهور مهدی مرگ سرخ و مرگ سفید و ...خواهد بود. (عقدالدرر،ص65)

مقصود از مرگ سرخ مرگ بر اثر جنگ و خونریزی و زلزله و ...می باشد. و مقصود از مرگ سفید مرگ بر اثر بیماریها و آفات و ...است.

و همچنین از امام صادق علیه السلام آورده اند که فرمود:

ظهور آن حضرت فرا نخواهد رسید تا اینکه 3/2(دو سوم) از انسانها از میان برود.

سوال شد که: پس با این وجود دیگر چه باقی می ماند؟

فرمودند که: آیا راضی نمی شوید که شما 3/1 (یک سوم) باقی مانده باشید؟

(بحارالانوار،ج52،ص113و207)

حال سوالی که در اینجا به ذهن می رسد چنین است:

برنامه و طرح های قربانی دادن برای شیطان چگونه خواهدبود ؟

1_ زلزله

احتمالاً اولین گزینه ای که به نظر می رسد اربابان جهان بخواهند بواسطۀ آن در آستانه ورود شیطان قربانی میلیونی اهداء نمایند زلزله است!

زلزله- سونامی 2005 در اقیانوس هند، 2009 در اقیانوس آرام-ساحل غربی شیلی، و 2011 در  اقیانوس آرام – ساحل شرقی ژاپن،احتمالاً همگی تستهایی بوده اند که به دست همین گروه از بشر صورت پذیرفت!  چرا ؟
برای اینکه تنها پدیده ای که می تواند قربانی انبوه و میلیونی تقدیم شیطان نماید یک زلزله قدرتمند در یک منطقه پرجمعیت است،بی آنکه توجه افکار عمومی را متوجه این نکته حساس نماید، چون یک پدیده طبیعی به حساب می آید درحالیکه استفاده از دیگر ابزارها مانند سلاحهای کشتار جمعی و غیره بمنظور تقدیم قربانی برای  شیطان شک برانگیز بوده و افکار عمومی را متوجه خواهد کرد.

اگر شک دارید می توانید از یک متخصص زمین شناسی و یا استاد علوم ژئوفیزیک سوال کنید که :

"توزیع فراوانی زلزله های بالای 8.5 ریشتر در 150 سال گذشته چگونه بوده است؟"

و آن گاه که پاسخ این سوال را یافتید پی خواهید برد که این زلزله ها امری نامتعارف و غیرطبیعی بوده است!
راستی یادتان باشد که شما را با این گونه سخنان نفریبند و منحرف نکنند که ؛

"اینها اثر گرم شدن زمین است! یا اینها اثر گازهای گلخانه ایست! یا به دلیل سوراخ شدن لایه اوزن است! و سخنانی از این قبیل..." چون مطمئن باشید که هیچ کدام از اینها با موضوع زلزله ارتباطی ندارند! یا دستکم رابطه میان آنها اثبات نشده است.     

زلزله های مهیب – امواج "هارپ"

آیا بشر توانایی این را دارد که با شبیه سازی دست به ایجاد یک زلزله مهیب بزند؟ یا ساده تر بگویم یک زلزله عظیم و ویرانگر را به دست خودش و بدون دخالت عوامل طبیعی ایجاد نماید؟

متآسفانه باید گفت که به نظر می رسد چنین باشد و بشر توانایی چنین کاری را داشته باشد.

چند سالی است که بحثی با عنوان "هارپ" برسر زبان هاست که گویا چنین کاری را می تواند انجام دهد.البته بنده اطلاعات زیادی ندارم ولی به طور خیلی خلاصه متوجه شده ام که نوعی تکنولوژی برون جوی است که امواج کیهانی را متمرکز کرده و با شتاب فوق العاده به سمت گسلها می تاباند و با این کار باعث تحریک گسلها می شود. دقیقاَ مانند کاری که ذره بین انجام می دهد.ذره بین اشعه خورشید را بر روی یک نقطه متمرکز می کند به طوریکه براثر حرارت ناشی از آن آتش ایجاد می شود.

2_ عملیات تروریستی - انتقامی گروه بن لادن

دومین گزینۀ احتمالی که به نظر می رسد اربابان جهان بخواهند بواسطۀ آن در آستانه ورود شیطان قربانی میلیونی اهداء نمایند عملیات خرابکارنه است اما به حساب گروه بن لادن یا سایر گروههای تروریستی!

خود این حقیر چند سال گذشته که مثل این روزها بازار بحث بن لادن داغ بود مقاله ای از یک کارشناس آمریکایی خواندم که در آن از احتمال دستیابی گروه بن لادن به سلاح های هسته ای سخن گفته بود!او همچنین عنوان کرده بود که چه دهشتناک خواهد بود اگر بن لادن یک بمب هسته ای کنترل شده را در یک روز شلوغ کاری در یک مرکز تجاری پر رفت و آمد در آمریکا منفجر کند!

 او حتی میزان تلفات راهم تخمین زده بود؛... تا سقف یک میلیون نفر...!!!

 توجه داشته باشید که این مقاله دستکم مربوط به 8 سال قبل است.

حتی چنین مواردی را در فیلم های ساخته شده توسط خودشان نیز دیده ایم.بعنوان مثال فیلم "سورس کد" که در آن یک جوان ناراضی آمریکائی قصد دارد یک بمب هسته ای را در شیکاگو منفجر کند!یا فیلم "رونین" که در آن یک گروه چریک ایرلندی بدنبال محموله ای از پلوتونیم بود که از روسیه به سرقت رفته بود...

ماحصل تمام این صحبت ها اینکه آنها تمام بهانه های لازم را دارند که اگر فردا چنین اتفاقی در هرکجای دنیا افتاد تقصیر را سریعاً متوجه شخص ثالثی نمایند که احتمالاً از گروههای تروریستی خواهد بود!!! درست مثل قضیه یازده سپتامبر!

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 67 بازدید