معکوس گرائی نماد ابلیس!


دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد اول

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد دوم

دانلود کتاب پیش از رستاخیز جلد سوم

 

- بخش نخست.

رمز گشایی2012  در گروء رمز گشایی ستاره پنج پر و رمزگشایی عدد 666است ! " 
 
1.معکوس گرایی نماد اصلی ابلیس ملعون !

  -بچه جان شیطنت نکن!

یادم می آید وقتی بچه بودم مادرم در مورد بعضی کارها به من تذکر می داد که برایم غیرقابل فهم بود و دلیل نهی شدن از آن کارهارا درک نمی کردم و چرایی آنرا نمی فهمیدم.اگر زیاد اصرار می کردم که چرا نباید فلان کار را انجام دهم؟ نهایت پاسخ مادرم این بود: "شیاطین در خانه جمع می شوند." یا اینکه می گفتند: "این کار،کار شیطان است." مثلا می گفتند :جوراب و یا کفش لنگه به لنگه نپوش ،شبها ناخن نگیر،ناخن دست راست را اول بگیر، پیراهنت را برعکس نپوش و یا مواردی از این دست...

آن موقع با خودم می گفتم که آخر جوراب لنگه به لنگه چه ربطی به شیطان دارد؟!
اما اینک که آگاهی ام کمی بیشتر شده،پی برده ام که در پشت همه اینها(نهی کردنها) حقیقتی تکان دهنده نهفته است که حتی خود گذشتگان ماهم شاید از آنها بی خبر بوده اند.از آنجائیکه نفس عمل شیطان تمرد بوده (همه سجده کردند و او نکرد)ناخواسته نماد و سمبل ابلیس ملعون بر پایه وارانگی استوار گردید و بنا شد. پس هر فعل و عمل معکوس و نامتعارفی ،به نوعی کار شیطانی تلقی می شود چه به عمد صورت گیرد و چه غیرعمد.هر عملی بر خلاف نظم و عرف جاری آن ( استانداردی که برای آن تعریف شده ) انجام پذیردکاری شیطانی تلقی شده و ناخواسته جذب انرژی منفی می کند و به نوعی چراغ سبز نشان دادن و علامت دادن به شیطان و سپاهش تلقی می شود.

جوراب لنگه به لنگه!

 

این عکس مربوط به صحنه ای از فیلم پرسرو صدا و جنجالی آواتار(AVATAR) است.
فیلمی که علی الظاهر ارتباط بین موجودات 2 بعد(جن و انس)را در قالب یک داستان خیالی به تصویر کشیده است.
دراین سکانس،به روشنی می بینیدشخصیت اصلی داستان(SAM WORTHINGTON)که رابط اصلی مابین این 2 بعد متفاوت است،جوراب لنگه به لنگه برپای دارد!!!


لطفاّ با انجام اعمال معکوس برای شیاطین پیام نفرستید
!

در روز 11 سپتامبر سال 2001 در زمان حمله به برجهای تجارت جهانی در نیویورک جورج بوش در مدرسه ای در کنار بچه ها نشسته بود و به همراه آنها کتاب داستان می خواند،اما همه دیدند و می دانند که او کتاب را برعکس بدست گرفته بود، و شاید در آن زمان کسی بدرستی متوجه حقیقت ماجرا نشد!!!حضرت علی علیه السلام معاویه را انسان معکوس خطاب می کردند،شاید اینک بهتر بتوان درک کرد که چرا و به چه دلیل؟
عمل معکوس و نامتعارف چه عمد باشد و چه سهو ،معنی و مفهوم ذیل را به همراه دارد؛
                                           "شیاطین ما با شماییم"

عمل معکوس یک نوع فراخوان است و نوعی دعوت به شمار میرود اما دعوت از شیاطین و فراخوان سپاه ابلیس!
شاید از خود بپرسید که این دیوانه چه می گوید؟! مگر می شود انسان در طول زندگی به صورت غیر ارادی(سهواً) مرتکب فعل معکوس نشود؟
بله درست است،اجتناب ناپذیر است،اما من از شما سؤالی میپرسم ؛آیا تا بحال نشده که زنگ ساختمانی را به اشتباه به صدا درآورید؟ اگر چنین اشتباهی مرتکب شده باشید حتماُ با یک عذرخواهی ازصاحبخانه کار را به خیر تمام کرده اید.

در روایت داریم که مستحب است انسان در پایان روز برای جمیع گناهان کرده وناکرده خود طلب استغفار کند.گناه ومعصیت انجام شده که تکلیفش روشن است،اما شاید منظور از گناه نکرده همان اعمال معکوس باشد که ناخواسته مرتکب شده ایم. در هرصورت باید به این مهم توجه داشت که فعل و عمل معکوس متعلق به شیطان است و این یک اصل وقانوناست.مراقب باشید چون شیطان هرکجا وارانگی ببیند دست روی آن می گذارد و میگوید این متعلق به من است!

(ثبت نظرات)

/ 0 نظر / 98 بازدید